Kim jestem?

Hej 🙂

skoro tutaj trafiłaś bądź trafiłeś to zapewne ciekawi Cię kim właściwie jestem. Mówiąc w dużym skrócie: mam na imię Magda, mam 26 lat i – wraz z wami – tworzę tego bloga. Blog ten jest sposobem na wyrażanie mojej pasji, która zaczyna się na urodzie i kosmetykach, ale sięga o wiele szerzej.

Od zawsze lubiłam czytać, a odkąd pomyślałam o założeniu bloga okazało się, że lubię także pisać. Szczególnie gdy w swoich wpisach mam możliwość by przekazać wam swoje prywatne spostrzeżenia czy opinie na temat kosmetyków, których używam i które mogę wam polecić z czystym sumieniem oraz na temat tych, których lepiej unikać jak ognia. Uwielbiam także odkrywać patenty na to by nieustannie wyglądać pięknie czy na to w jaki magiczny sposób można wykorzystać produkty codziennego użytku. Wszystko to sprawia mi ogromną przyjemność a świadomość, że mam się z kim dzielić pozyskaną wiedzą nadaje temu blogowi sens.

Mam cerę tłustą, skłonną do trądziku z którym walczę od wielu lat. Z taką cerą niestety (bądź stety) nie mogę sobie pozwolić na kupowanie kosmetyków w ciemno i zawsze staram się wcześniej dowiedzieć o nich możliwie jak najwięcej. Fakt, że udało mi się opanować skórę swojej twarzy sprawia, że wierzę, że to wszystko ma sens i do tego samego namawiam swoje czytelniczki.

Prywatnie uwielbiam zwierzaki – sama jestem szczęśliwym posiadaczem 2 letniego buldoga francuskiego. Jestem uzależniona od Netflixa ( xD ), uwielbiam dobre filmy oraz (trochę mniej dobre) seriale brazylijskie.

magda